افزونه Yoast seo یا All in one Seo کدام قوی تر است؟!

0

اگر با مدیر محتوا وردپرس فعالیت می‌کنید حتما با افزونه Yoast seo و All in one Seo آشنا می‌باشید یا این که دست‌کم نام آنها به گوشتان خورده است .
این دو پلاگین تجهیزات زیاد متعددی را در اختیار وبمستران قرار می دهند و هردو آنها از شایسته ترین ها در حوزه با صرفه سازی وب سایت های وردپرسی می باشند . ولی ممکن است این سوال برایتان پیش آماده است که کدام یک از این دو خوبتر است و بیشتر به شماکمک می کند؟
خوب تر است بدانید که‌این دو پلاگین بیشترین میزان نصب را در میان یوزرها داشته اند که‌این واحد سنجش خوبی است که نشان می‌دهد چقدر میان یوزرها دارنده محبوبیت می‌باشند و همینطور تمامی ویژگی‌های ما یحتاج برای حداکثر بهره‌گیری از SEO را بر روی وبسایت وردپرس به خوبی به یوزرها خویش ارائه میدهند . البته در‌این مطلب ما قصد داریم به مقایسه این دو پلاگین پر اسم و رسم بپردازیم تا در تعیین شایسته ترین پلاگین سئو وردپرس به شما یاری کرده باشیم .

مقایسه 2 افزونه سئو

مقایسه فعال سازی و سهولت استعمال دوافزونه Yoast seo و All in one Seo

شما می‌توانید با یک جستجو معمولی در وب فراگیری نصب و فعال‌سازی این دو پلاگین را فرا بگیرید , ما در اینجا از فراگیری این بخش صرف نظر می کنیم و صرفا به مقایسه این دو پلاگین می پردازیم . با دقت به این که پلاگین یواست سئو یک پلاگین فراوان قوی است و دارنده پیکربندی متعددی است البته راهنمای نصب آن برای اشخاص تازه کار زیاد راحت است . این پلاگین دارنده قابلیت و امکان های زیادی است و به محضی که شما آن را فعال می کنید یک راهنما تحت عنوان تور برایتان نمایش داده می شود و به شما در تنطیمات قسمت های مختلف فراوان یاری می نماید . قسمت پیکربندی پلاگین یواست سئو دارنده یکسری برگه مجزا است که در هر برگه پیکربندی مرتبط با یک زمینه مشخص و معلوم مو جود میباشد که‌این منظم بودن بخش پیکربندی پلاگین yoast seo موجب سردرگمی استفاده کننده نمیشود .

مقایسه دو پلاگین yoast seo و All in one seo

بعد از نصب و فعال سازی پلاگین All in one seo شما میتوانید با کلیک بر روی آیتم All in one که در منوی سمت راست وردپرس به چشم می‌خورد وارد بخش پیکربندی این پلاگین گردید . بخش پیکربندی پلاگین All in one seo یک برگه است که سبب پیچیدگی پیکربندی این پلاگین می شود چون معمولا یوزرها تمایل دارند پیکربندی را به طور قدم به قدم انجام دهند و هر قسمت را به طور غیروابسته در هر برگه مشاهده نمایند ولی به هر حال هستند افرادی که ترجیح میدهند تمامی پیکربندی را در یک برگه منفرد مشاهده نمایند و این تماما ذوق و سلیقه ای است . هردو این پلاگین ها در تلاش می باشند روند پیکربندی سئو وبسایت برای یوزرها را ساده نمایند اما از لحاظ ما تا کنون پلاگین yoast seo توانسته است تلاش بهتری داشته باشد و پیروز این بخش شود .

مقایسه تجهیزات پلاگین Yoast seo و All in one Seo

خصوصیت فراوان مهمی که پلاگین yoast seo دارااست بخش سئو محتوا آن میباشد که نیز در ورژن پرمیوم و نیز در ورژن بدون پول آن موجود است ,
بعد از نصب این پلاگین هنگامی که در حال افزودن مقاله تازه به وبسایت خویش باشید متوجه خواهید شد که یک جعبه در زیر متن شما نمایش داده می شود که شما می‌توانید درین جعبه واژه کلیدی متن خویش را مشخص و معلوم نمایید و برای مقاله خود در یک فیلد معین توضیحات متا را وارد فرمائید , همینطور در‌این جعبه گوشه ای موجود است که مشکالات محتوای شما‌را برای با صرفه سازی خوب تر به شما می گوید , به عنوان مثال در شرایطی‌که شما از توضیحات متا در متن خویش استعمال نکرده باشید یا این که از هیچگونه لینکی در متن خویش به کارگیری نکرده باشید به شما متذکر می شود که درصورتی که می‌خواهید سئو بهتری داشته باشید حتما این نکات را رعایت فرمائید .
از سایر امکانات بی سابقه پلاگین yoast seo ساخت فایل Robot . txtو کنترل سایت مپ , گزینش واژه و کلمه اصلی وسئوی محتوا , Redirect کردن لینک و پیوند های شکسته , سئوی دسته بندی ها و برچسب ها میباشد که‌این پلاگین را به یک ابزار کار کشته برای بهینه سازی وب سایت تبدیل می نماید .
پلاگین All in one Seo نیز از تجهیزات زیادی شامل است البته تفاوت مهمی که با پلاگین yost seo داراست این است که شما بایستی برای به کار گیری از تجهیزات رایگانی که yoast seo در اختیار شما قرار می‌دهد پول پرداخت فرمائید چون امکاناتی نظیر سئو دسته ها و برچسب ها , ساخت txt , بررسی پیوند های nofollow و dofollow تنها در ورژن پرو این پلاگین وجود دارد همینطور در پلاگین All in one Seo سئو محتوا نیست به عنوان مثال هنگامی که می‌خواهید مقاله تازه به وب سایت خویش اضافه نمائید نمیتوانید در آن بخش کللمه کلیدی محتوا خویش را مشخص و معلوم نمائید .
به صورت کلی تفاوت خاصی از دید ساختاری میان این دو پلاگین نیست و هردو این پلاگین ها بسیار کارآمد و پرقدرت می باشند البته پلاگین yoast seo در مخزن وردپرس دارنده محبوبیت بیشتری است و یوزرها بیشتری از آن استفاده می نمایند .

Leave A Reply

Your email address will not be published.