یافتن کلمات کلیدی یکی از قسمت های مهم و ضروری در بهینه سازی محتوای یک سایت می باشد، اگر شما محتوای خوبی بنویسید و کسی نتواند آن را پیدا کند عملا یک کار بیهوده انجام داده اید. پس شما باید با یافتن کلمات مناسب و استفاده از آن در محتوای سایت کاری کنید که مردم به راحتی به سایت شما دسترسی پیدا کنند، در این مقاله ۳ تا از مهمترین ابزارها را به شما معرفی می کنیم  که به کمک آن ها کلمات کلیدی با جستجو بالا را بیابید و محتوای سایت خود را با آن کلمات بهینه کنید.

یافتن کلمات کلیدی با ابزار google keyword planner

این ابزار یکی از قدرتمندترین ابزارها برای یافتن کلمات کلیدی می باشد که بیشتر از دیگر ابزارها به کار میرود. ابزار google keyword planner نشان میدهد کلمات و عبارات به طور میانگین در طول ماه یا سال چندبار جستجو میشوند. Google planner برای خود گوگل است بنابراین نتایج جستجو کلمات با این ابزار بسیار دقیق است و اطلاعاتی عمیقی بر روی گوگل ارائه میدهد. بررسی جستجو کلمات در ماه به تشخیص رقابت یک موضوع بسیار کمک میکند. برای اینکه بتوانید از این ابزار استفاده کنید باید اکانت گوگل ادوردز داشته باشید.

یافتن کلمات کلیدی با ابزار kwfinder

kwfinder یک ابزار بسیار عالی برای جستجو کلمات کلیدی می باشد که با کلیک بر روی هر کلمه وضیعت رقبای شما را با شاخص های پیج آوریتی و دامین آتوریتی،میزان اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی و شاخص های TF و CF سایت majestic برایتان به نمایش میگذارد. این ابزار میزان رقابت کلمات را برای شما مشخص میکند و به شما میگوید که برای داشتن رتبه مناسب در موتورهای جستجو در هر کلمه چه مقدار سختی وجود دارد. شما میتوانید پس از ثبت نام در این سایت روزانه برای ۵ کلمه کلیدی از این ابزار به صورت رایگان استفاده کنید.

یافتن کلمات کلیدی با ابزار SemRush

SemRush یک ابزار سئو برای یافتن کلمات کلیدی است که به شما نشان میدهد که رقبایتان در چه کلمات کلیدی رتبه کسب کرده اند. مهمترین ویژگی که SemRush در اختیارتان قرار میدهد قابلیت تحقیق کلمات می باشد. در این ابزار میتوانید آدرس سایت خود یا سایت رقیبتان را وارد کنید تا تمام کلمات کلیدی که در آن سایت رتبه بندی دارند برای شما به نمایش بگذارد. این کار به شما کمک میکند در مدت کوتاهی کلمات مورد نظر خود را پیدا کنید و برای پیروزی بر رقبای خود هدف گذاری کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *