چگونه کلمات کلیدی مناسب در گوگل پیدا کنیم

چگونه یک لیست عظیم از کلمات کلیدی داشته باشیم؟

راه‌های زیادی برای کندن پوست یک گربه وجود دارد! همین مقوله برای پیدا کردن کلمات کلیدی نیز صادق است. قبل از اینکه بتوانید کلمات کلیدی را با بارهای ترافیکی در Google پیدا کنید، ابتدا باید یک لیست از کلمات کلیدی بالقوه مربوط به کسب‌وکار خود را ایجاد کنید. اگر به‌اندازه کافی وقت خود را صرف تلاش برای پخش بیش‌ازحد شبکه کنید، می‌توانید کلمات کلیدی را به مخاطبان خود بیفزایید. به‌عنوان‌مثال، اگر شما خرده‌فروش آنلاین لباس فوتبال در ایالات‌متحده هستید، نمونه‌هایی از کلمات کلیدی مرتبط ممکن است این‌گونه باشد:

خرید لباس فوتبال

خرید لباس فوتبال آنلاین

فروشگاه اینترنتی لباس فوتبال USA

و همچنین کلمات کلیدی نامناسب این‌گونه هستند:

عکس لباس فوتبال

چگونه لباس فوتبال خود را بسازید

تولیدکنندگان لباس فوتبال

چگونه یک لباس فوتبال طراحی کنیم

شما می‌توانید ببینید که چگونه لیست اول، کلمات کلیدی مربوط به مخاطبان هدف فروشندگان لباس فوتبال است و دومین مجموعه نیز کلمات کلیدی هستند، اما بعید است به هدف منجر شوند. با در نظر داشتن ارتباط، باید فهرستی از ترکیبات کلیدواژه بالقوه را برای استفاده به‌عنوان یک منبع ایجاد کنید تا بتوانید بهترین کلمات کلیدی را با مقدار مناسب ترافیکی در هرماه در گوگل پیدا کنید. در زیر چند استراتژی قدرتمند برای تولید لیست مذکور ذکرشده است.

چگونه کلمات کلیدی مناسب در گوگل پیدا کنیم؟

1- دزدی! لیست از رقبا

اگر شما احساس کمبود می‌کنید، می‌توانید کلمات کلیدی را از سایت‌های رقیب کش بروید! ابزارهای برای انجام این کار وجود دارد. یک ابزار ساده و رایگان آنالیز کلیدواژه SEOBook است. اگر یک صفحه را در این سایت وارد کنید، فهرستی از کلمات کلیدی بهینه که رقیب شما استفاده می‌کند را برای شما استخراج می‌کند. پس‌ازآن می‌توانید از این برای اضافه کردن به لیست کلمات کلیدی خود استفاده کنید.

SEOBook Keyword Analyzer: http://tools.seobook.com/general/keyword-density

درحالی‌که آنالیز Keyword Analyzer SEOBook یک ابزار عالی و ساده برای آشکارسازی کلمات کلیدی است که رقبای شما در صفحه بهینه‌سازی شده‌ی خودکرده‌اند، ابزار دیگری را معرفی می‌کنیم که دامنه وب‌سایت را کاوش می‌کند.

این ابزار، کلمات کلیدی که بزرگ‌ترین میزان ترافیک را به وب‌سایت رقبا ارسال می‌کنند را برای شما استخراج می‌کند. تخمین‌ها منطقی دقیق هستند و می‌توانند یک منبع باارزش برای جمع‌کردن لیست کلمات کلیدی شما باشند. درحالی‌که بینش SEMrush قدرتمند است، آن‌ها با هزینه‌ای مواجه می‌شوند. شما می‌توانید 10 کلمات کلیدی را مجانی دریافت کنید، اما اگر شما می‌خواهید بیش از این مقدار از سایت استفاده کنید باید حساب کاربری ویژه خریداری کنید. هزینه یک حساب کاربری ویژه در ماه 69.95 می‌باشد.

سامانه آنالیز دامین

SEMrush: https://www.semrush.com

 

2- به‌صورت ابتکاری، لیست کلمات کلیدی را خودتان تهیه کنید.

فرض کنید رقبای شما بااینکه از بهترین کلمات کلیدی استفاده می‌کنند بازهم با تمام قوا وارد رقابت نشده‌اند. با ترکیبی از کلمات کلیدی به طرز شگفت‌انگیزی، شما می‌توانید یک لیست عظیم از کلمات کلیدی بالقوه ایجاد کنید. برای انجام این کار، یک شبکه از کلمات را که مشتری موردنظر شما ممکن است استفاده کند طراحی کنید. کلمات را به پیشوندها و پسوندها تقسیم کنید. بعدازآن، آن‌ها را به یک لیست غول‌پیکر با استفاده از ابزار Mergewords که مجانی است ترکیب کنید. با استفاده از این استراتژی شما می‌توانید به‌سرعت و به‌آسانی یک لیست عظیم از کلمات کلیدی مرتبط ایجاد کنید.

Mergewords: http://www.mergewords.com

به‌عنوان‌مثال:

پیشوندها:

 buy

where do I buy

Middle word

 NFL jerseys

NFL uniforms

NFL jackets

Suffixes

online


Combined keywords

NFL jerseys

NFL jerseys online

NFL uniforms

NFL uniforms online

NFL jackets

NFL jackets online

buy NFL jerseys

buy NFL jerseys online

buy NFL uniforms

buy NFL uniforms online

buy NFL jackets

buy NFL jackets online

where do I buy NFL jerseys

where do I buy NFL jerseys online

where do I buy NFL uniforms

where do I buy NFL uniforms online

where do I buy NFL jackets

where do I buy NFL jackets online

NFL jerseys

NFL jerseys online

NFL uniforms

NFL uniforms online

NFL jackets

NFL jackets online


در صورتی که مقاله چگونه از به روز رسانی های گوگل جلو بزنید رو نخونده اید پشنهاد میکنم یک نگاه به آن بیندازید. این مقاله قسمت پنجم از سری آموزش های سئو 2017 می باشد. با ما همراه باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *