بک لینک با کیفیت 2

در قسمت اول چگونه برای سایت بک لینک با کیفیت ایجاد کنیم این مقاله درباره کیفیت بک لینک ها صحبت کردیم و گفتیم که داشتن بک لینک باکیفیت چگونه به سایت شما کمک میکند تا در موتورهای جستجو رتبه بهتری کسب کنید و همینطور بک لینک های بد از سایت های نامعبتر و سایت های اسپم چطور رتبه سایت شما را در موتورهای جستجو کاهش می دهند و یا حتی شما را پنالتی میکنند.

بک لینک با کیفیت یعنی لینک باید dofollow باشد

لینک های dofollow لینک های بسیار با ارزشی برای گوگل به حساب می آیند و اگر لینک هایی که برای سایت دریافت میکنید از نوع dofollow باشند برای افزایش اعتبار سایت خیلی مفید هستند اما لینکهای no follow فقط باعث افزایش ترافیک سایت می شوند و تاثیری در روند بهبود سئو ندارند. به اعتقاد ما بهتر است که هم لینک های dofollow بسازید هم no-follow زیرا درصورتی که همه ی بک لینک هایی که به سایت شما داده می شود از نوع dofollow باشد ممکن است ربات گوگل به سایت شما شک کند و این شک باعث افت رتبه شما در گوگل شود.

دریافت بک لینک با کیفیت  از سایت هایی با دامین آتوریتی بالا

در قسمت اول همین مقاله ابزار moz را به شما معرفی کردیم. این ابزار برای هر سایت دو فاکتور پیج آتوریتی و دامین آتوریتی را در نظر میگیرد. آتوریتی سایت ها عددی بین ۰تا ۱۰۰می باشد و هرچقدر این عدد به ۱۰۰ نزدیکتر شود سایت از اعتبار بیشتری برخوردار است مثلا اگر شما بتوانید از سایت هایی با دامین آتوریتی بالای ۹۰ بک لینک دریافت کنید بسیار به شما کمک میکند حتی اگر آن لینک از نوع nofollow  باشد. برای ساخت بک لینک باید به سراغ سایت هایی بروید که آتوریتی آن ها بالا است و عدد دامین آتوریتی آن ها بالاتر از ۳۰ باشد.

دریافت لینک از سایت های متفاوت

اگر میخواهید لینکی که به سایت شما داده می شود باکیفت تر باشد بهتر است از دامین های متفاوتی لینک دریافت کنید. هرچقد بتوانید از سایت های بیشتری لینک دریافت کنید به اعتبار سایت شما بیشتر کمک میکند زیرا داشتن ۱۰۰ لینک از ۳۰ سایت مختلف بسیار بهتر از داشتن ۱۰۰ لینک از ۵ سایت می باشد.

گرفتن بک لینک از سایت سازها

یکی از روش های گرفتن بک لینک با کیفیت برای سایت این است که در سایت سازها ثبت نام کنید و از طریق آن ها سایتی ایجاد کنید و بعد برای سایت خودتان بک لینک بگیرید. برای این کار میتوانید از سایت سازهای خارجی استفاده کنید که دامین آتوریتی بالایی دارند و دریافت یک لینک از آن ها کمک بسیار زیادی به سایت شما میکند. با یک جستجو ساده در گوگل میتوانید آن ها را پیدا کنید و از در آن ها فعالیت کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *