این روزها یکی از دغدغه های مدیران کسب و کارها پیدا کردن ایده هایی برای تولید محتوا و نوشتن مقالات پربازدید در وبسایتشان می باشد زیرا آن ها همیشه میخواهند بهترین محتوا را برای مخاطبان خود تولید کنند. اگر شما هم به دنبال ایده هایی عالی برای تولید محتوا در وبسایتتان هستید پیشنهاد میکنم در این مقاله با ما همراه باشد.

همانطور که مستحضر هستید یکی از فاکتورهای گوگل برای رتبه دادن به سایت ها تولید محتوا باکیفیت می باشد، بنابراین هرچه شما بتوانید مقالات باکیفت تری تولید کنید شانس بیشتری خواهید داشت که در نتایج اول گوگل قرار بگیرید و بازدیدکنندگان بیشتری را در سایت خود جذب کنید.

روش های پیدا کردن ایده برای نوشتن مقالات سایت

برای نوشتن یک مقاله خوب در ابتدا باید بر روی یک یا دو کلمه  کلیدی که به حوزه کسب و کار خودتان مرتبط است تمرکز کنید و با آن کلمه کلیدی یک موضوع جذاب برای مخاطبان خود بنویسید که از یک زاویه یا داستانی خاص آن را به مخاطبانتان بشناسید تا هم برای مخاطب مفید باشد و هم برای وبلاگ شما موثر واقع شود. در ادامه این مقاله روش هایی را به شما معرفی میکنیم که به کمک آن ها بتوانبد ایده هایی خلاق برای نوشتن مقالات وبسایتتان پیدا کنید.

رویداد ها و وقایعی که در حوزه کسب و کارتان در حال رخ دادن است

یکی از روش هایی که میتوانید با کمک آن راحت تر برای سایتتان مطلب بنویسید این است که از سایت های خبری مختلف رویدادهای مرتبط گدر حوزه کسب و کارتان را دنبال کنید و به صورت کوتاه شده در وبسایت خود منتشر کنید.

درباره ایده ه هایی که در کسب و کار خودتان به ذهنتان میرسد بنویسید

ممکن است مشتریان و یا همکاران شما در حوزه کسب و کارتان با مشکلی مواجه شده باشند که در فضای اینترنت راه حلی برای آن منتشر نشده باشد. اگر شما به خوبی راه حل را میدانید، در قالب یک مقاله درباره آن بنویسید و در سایتتان منتشر کنید.

پست های ادامه دار بنوسید

شما میتوانید با نوشتن پست های مختلف که هرکدام از آن ها بر کلمات کلیدی متفاوتی تمرکز دارند پست های دانباله دار ایجاد کنید. استفاده از این روش کمک زیادی به بهبود رتبه سایتتان میکند. همچنین با تحقیق بیشتر درباره کلمات کلیدی مرتبط با سایتتان میتوانید بفهمید کاربران بیشتر به دنبال چه مطالبی هستند.

سعی کنید تعامل بیشتری با کاربران سایت داشته باشید.

تعامل بیشتر با کاربران سایت و پرداختن به مشکلات آن ها به شما کمک میکند ایده های بسیار خوبی برای نوشتن مقالات پیدا کنید. مثلا ممکن است سوالاتی بپرسند که بتوانید از آن ها یک مقاله خوب ایجاد کنید. شما میتوانید پاسخ همه ی کاربران سایت را در قالب یک مقاله ایجاد کنید تا دیگران هم از آن استفاده کنند.

خواندن مقالات و مطالب وبسایت های دیگر مرتبط با کسب و کار شما

یکی دیگر از روش هایی که به شما کمک میکند ایده های بسیار خوبی برای نوشتن مقالات وبسایت خود پیدا کنید این است که مقالات سایت هایی که در حوزه کاری خودتان فعالیت میکنند را بارها بخوانید و از دیدگاه خودتان آن مقالات را کامل تر کنید. همچنین با خواندن عناوین پست های دیگر سایت ها میتوانید به ایده هایی جدید برای نوشتن مقالات دست یابید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *