کارشناس سئو

از این که سایت ما را انتخاب کردید و دوست دارید تا حدودی با وظایف کارشناس سئو و یا یک سئو کار آشنا بشید با ما همراه شوید. شاید خیلی از موارد برای شما تکراری و یا عذاب دهنده باشه ولی سعی میکنم که به بهترین و راحت ترین راه ممکن این وظایف را با شما در میان بزارم قبل از توضیحات تا حدودی با بزارید برای دوستانی که اطلاعی از کلمه سئو و بهینه سازی سئو سایت ندارن بدم که چه معنی میده و چه کاربردی این شغل یا حرفه داره. سئو یا بهینه سازی وب سایت که از زیر مجموعه مشاغل دیجیتال مارکتینگ هست به مجموعه کارها و رفتارهایی که بر روی یک وب سایت انجام میشه و باعث میشه که سایت جایگاه خود را در موتورهای جستجو پیدا کرده و به رده های اول برسد را سئو میگن و به کسی که این کار را انجام میده سئوکار و یا کارشناس سئو گفته می شود.

خوب تا اینجا که معنی سئو و سئوکار را متوجه شدید حالا با محدوده وظایف این شغل هم آشنا بشید

در ابتدا یکی از وظایف کارشناس سئو  یا سئو کار باید بتواند  توانایی حل مسئله  را داشته باشه ارزیابی وب سایت و چالش ها و مشکلات آن را شناسایی کنه در این صورت قادر است روش های دقیق را برای بهینه شدن در نظر بگیرد.

مورد بعدی از وظایف کارشناس سئو اولویت بندی هست تا بتواند بهترین روشی که سایت مورد نظر بهترین تاثیر را بگیرد تا بتواند کمترین زمان را در سئو داشته باشد.

و مورد سوم از وظایف کارشناس سئو تحقیق، که یک سئوکار باید بتواند رقبای شما را در دنیای وب بشناسد و تحلیل کند که رقیب شما از چه روش هایی بهره می برند و با مقایسه آنها با کسب و کار شما تصمیم بگیرد که چه استراتژی هایی می تواند به سایت شما در جهت پیشی گرفتن یاری و کمک برساند.

مورد چهارم از وظایف کارشناس سئو آنالیز وب سایت، تحلیل و آنالیز کردن وبسایت به صورت مکرر و به کار گیری روش های جدید و متفاوت در سئو از دیگر وظایف می باشد.

وظایف کارشناس سئو

کارشناس سئو

پنجمین مورد از وظایف کارشناس سئو توانایی نوشتن، خوب این قسمت مهمترین و اصلی ترین قسمت در سئو وب سایت هست که شما باید به راحتی برای موضوع خودتون بنویسید. عملا این جمله را نباید فراموش کنید که محتوا پادشاه هست.

میرسیم به ششمین از وظایف کارشناس سئو مورد کدنویسی، یک سئو کار لازم نیست که یک برنامه نویس و یا طراح وب سایت باشد اما هر چند اندک باید به مسائل فنی کدنویسی در جهت توسعه وب سایت آشنایی داشته باشد تا بتواند وبسایت را به خوبی سئو و بهینه نماید.

و آخرین مورد و هفتمین مورد از وظایف کارشناس سئو یادگیری مداوم، شما به عنوان یک کارشناس سئو باید تا روز آخری هم که میخواین سئو کار کنید باید در حال آموزش و یادگیری باشید سعی نکنید به اطلاعات قدیمی خودتون و یا تجربه های قدیمی خود بسنده کنید چون در این شغل بروزرسانی بشدت زیاد هست و شاید شما با چند ماه عقب افتادن از یادگیری همون اطلاعات قدیمی باعث ضربه خودن کار شما و آسیب به پروژه شما بشه.

این ها تمامی مواردی هست که شما باید همیشه به اون ها عمل کنید. شاید به خودتون بگید که این ها چیزی نیست و بیگدار دست به انجام یک پروژه سئو کنید و وقتی وارد شدید متوجه بشید که نصف اون اطلاعاتی که داشتید کلا قدیمی و یا عمل نمی کنن. و در بدترین حالت ممکن این که شما پروژه را نابود کنید و سایت شما و یا مشتری پنالتی و اسپم میشه که دیگه شاید کاری از دست شما برنمی یاد. همیشه قبل از اجرای و یا گرفت یک پروژه ببینید که توانایی انجام پروژه را دارید یا نه شاید اون پروژه بصورت انفرادی انجام بشه ولی بعضی پروژه ها احتیاج به تیم داره که باید این موارد را در نظر بگیرید. امیدوارم که این مقاله از سئو تهران برای شما مفید واقع شده باشه در صورت امکان با درج نظرتون در جهت بهبود کیفیت مطالب ما را همراهی کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *