سئو در شرایط بحران اقتصادی

قبل از هر چیزی برای دوستانی که واژه سئو سئوال دارن و اطلاعاتی از این کلمه ندارن لازم هست یک اطلاعاتی در این مورد داشته باشیم. سئو یا SEO خلاصه شده کلمه Search Engine Optimize که به معنی بهینه سازی موتور جستجو می باشد. که به منظور بهینه کردن سایت شما برای موتورهای جستجو می باشد.

خوب حالا بریم سراغ بحران اقتصادی

آیا در شرایط بحران اقتصادی سئو راه گشایی میکنه و باعث پیشرفت می شود؟

یکی از سئوال هایی که خیلی از دوستان میپرسن که آیا با سئو میشه بحران اقتصادی رو پشت سر گذاشت؟

 

سئو در شرایط بحرانی

هنگامی که بازار در حالت رکود اقتصادی بسر میبرد چه حرکت هایی میشه زد؟ آیا رشد خواهیم کرد یا اینکه شکست خواهیم خورد؟ نقشه ما برای گذشتن از این بحران اقتصادی چیست؟ چه راه هایی وجود دارد؟

راه های ساده ایی وجود دارد که میتواند شما را از این بحران خارج کند تا قوی باشید. و چگونه از شرکت های سئو استفاده کنیم تا بحران را پشت سر بگذرانیم.

آیا سرمایه گذاری بر روی سایت و بهینه سازی اون باعث رشد اقتصادی میشود؟

شما با راه اندازی یک سایت فروشگاهی و یا یک سایت تجاری (شرکتی) میتوانید خیلی راحت تر و آسان تر با مشتری های خودتان تعامل داشته باشید. شما خیلی راحت میتوانید با پیاده سازی یک سایت فروشگاهی محصولات شرکت خود و یا محصولات خانگی خودتان را در دسترس عموم قرار دهید و مشتری از داخل منزل و یا شرکت خود مایحتاج مورد نیاز خودشان را تامین کنن.

فکر کنید در منزل نشسته اید و از یک سوپرمارکت اینترنتی محصولات مورد نیاز منزل خودتان را سفارش و در آخر محصول را در درب منزل دریافت خواهید کرد و هزینه را پرداخت میکنید. چقدر در رفت و آمد شما صرفه جویی شده است و باعث پس انداز شما خواهد شد!

با راه اندازی یک سایت با مشتریان خودتان نزدیک تر میشود

مشتریان معمولا در شرایط بحران اقتصادی عموما تقاضاهایی دارن، و با راه اندازی سایت و قسمت نظرات میتوانید این موارد را از مشتریان دریافت کنید، فرصت خوبی است برای آشنایی هر چه بیشتر تفکرات مختلف مشتریان وفادار. این مشتریان وفادار بخش ویژه ایی از سود شرکت می باشند چون همین مشتریان وفادار هستن که باعث بازاریابی دهانی میشوند و همیشه این مورد را باید در نظر گرفت که مشتری مداری یکی از اصول بازاریابی می باشد.

جذاب ترین پیشنهادها

در دوران رکورد میتوانید با ارائه افرها و یا تخفیف های شگفت انگیز سعی در مشتری را به سمت کسب و کار خودتان بکشید و با دادن تخفیف های چشم گیر مشتری های قدیم و جدیدی برای سایت خودتان داشته باشید.

در شرایط بحران هیچ وقت هزینه بازاریابی را کاهش ندهید. و سعی بر افزایش سرمایه داشته باشید.

این مقاله سر دراز داره ولی حالا تا این جا بیشتر در مورد سایت بود و جایگاه سئو در این بحران چیست؟

خوب اینجا است که سئو یا بهینه سازی سایت خودش را نشان خواهد داد. برند، شرکت، استارت آپ و هر محصولی که برای ارائه خواهید داشت باید در موتورهای جستجو مثل گوگل، بینگ، یاهو و … در صدر جستجو باشد که دیده شود. این جا هست که سئو و سئوکار (کسی که سئو را انجام میدهد) خودش را نشان میدهد.

سئو کار با اعمال یک سری کارهای تخصصی و تجربی باعث ارتقا وب سایت شما در موتورهای جستجو میشود که چون در ایران عموما از موتور جستجوگر گوگل استفاده میشود سئو کار ها ارتقا وب سایت شما در گوگل را انجام میدهند و باعث سبقت گرفتن سایت شما از رقبا خواهند شد. در این قسمت شما با ارائه محصولات متفاوت از رقبا چه از لحاظ کیفیت و قیمت باعث فروش بیشتری نسبت به بقیه همکاران خودتان خواهید شد.

این مقاله ادامه خواهد داشت …

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *